Reference

Maximální spokojenost se službami pana Řehy.

Karel Blaschke - prodávající, byt Moravská Ostrava
Hodnocení: 10

 

Makléř je zodpovědný a spolehlivý.

Eva Niemczyková - prodávající, byt Ostrava-Poruba
Hodnocení: 10

 

Perfektní přístup, ochota a komunikace.

Radek Seidl - kupující, dům Ostrava-Hrabová
Hodnocení: 10

 

Zdeněk Faic - prodávající, dům Ostrava-Hrabová
Hodnocení: 10

 

Pan makléř byl velice ochotný, komunikoval skvěle, veškeré papíry byly vyřízeny v co možná nejkratším termínu.

Pavla Vlasáková - kupující, dům Slezská Ostrava
Hodnocení: 10

 

Výborné služby, trpělivost, znalost.

Martin Koziol - prodávající, dům Paskov
Hodnocení: 10

 

Kdo má zájem o koupi nebo prodej nemovitosti panem Řehou, vřele doporučuji. Je to opravdu makléř tělem, srdcem i duší. Obětavý, vstřícný, ví přesně, kde, co a jak zařídit. Umí doporučit vše na míru. Zařídí, obstará, je velmi rychlý ve veškerém vyřizování. Neslyšela, ani nezažila jsem u něj ani jednou něco třeba, že to nejde, nebo, že bych měla počkat, nebo, že bych si to měla obstarat a zařídit sama. Tuto větu u něj opravdu neuslyšíte. U něj jde vždy všechno. Já osobně jsem kupovala dům v Ostravě a lepšího pána jsem v tomto nezažila. Zkoušela jsem se dívat u jiných realitek na jiné nemovitosti, ale takovou znalost a vstřícnost v jednání s lidmi jsem nikde nezažila. Tím bych panu Řehovi chtěla od srdce poděkovat. Za veškerou jeho velkou obětavost, vstřícnost, laskavost, trpělivost, plnou pracovní nasazenost, po celých 24 hodin denně v kontaktu... Opravdu je to "Pan makléř" s velkým „P". Je to Pan makléř 100%, který tuto práci dělá opravdu skvěle, poctivě, s láskou, ochotou a péčí. Pomůže také s hypotékou a jinými věcmi, které se prodeje a koupi tykají. Děkují Čecháčkovi

Vilma Čecháčková – kupující, dům Slezská Ostrava
Hodnocení: 10

 

Byli jsme velmi spokojeni, pan Řeha se prodeji naší nemovitosti plně věnoval. Oceňuji rychlost jednání, ochotu, pečlivost a spolehlivost.

Petra Šmejkalová – prodávající, dům Lučina
Hodnocení: 10

 

Pana Řehu můžeme jednoznačně doporučit, naprosto profesionální přístup, spolehlivost, vstřícnost, celkově jsme byli s přístupem a řešením prodeje domu velmi spokojeni!

Dana Dostálová – prodávající, dům Ostrava – Plesná
Hodnocení: 10

 

Na doporučení známých jsem se obrátila na makléře p. Tomáše Řehu za účelem prodeje domu. Bylo to skvělé rozhodnutí! Od prvních okamžiků jsem ocenila profesionální chování, vstřícnost v každém směru a ochotu pomoci a poradit s jakýmkoliv problémem. Jeho služby mohu jen vřele doporučit. Přeji hodně úspěchů v další práci.

Jiřina Benbenková - prodávající, dům Koblov
Hodnocení: 10

 

Pan Řeha byl vynikající, vždy ochoten pomoci, připraven na schůzku. Byl to nejlepší makléř, kterého jsme s maželkou potkali. Profesionál, byli jsme velice spokojeni.

Lukáš Bujok - kupující, dům Paskov
Hodnocení: 10

 

S makléřem Tomášem Řehou jsem byla velmi spokojená. Vše, na čem jsme se domluvili, bylo z jeho strany vždy splněno včas a podle mých představ. Velmi komunikativní, zodpovědný a příjemný člověk, který je na pravém místě.

Daniela Černá - prodávající, dům Ostrava-Třebovice
Hodnocení: 10

 

Se službami realitního makléře pana Řehy jsem byla velice spokojená. Jeho jednání bylo komunikativní, vstřícné a plných 10 bodů si právem zaslouží za svou profesionalitu, odbornost, spolehlivost a rychlé jednání. Za vynikající spolupráci mu touto cestou ještě jednou děkuji.

Yanetta Konečná - prodávající, areál Paskov
Hodnocení: 10

 

Přes p. Řehu jsem kupovala dům, byla jsem velmi spokojená s veškerým vyřizováním, profesionalitou, trpělivostí a perfektním přístupem. Nyní jsem se na p. Řehu obrátila s prodejem svého bytu, kde jsem také nadmíru spokojená. Určitě bych p. Řehu doporučila všem známým.

Iveta Petrová - kupující, dům Ostrava-Plesná a prodávající, byt Ostrava-Poruba
Hodnocení: 10

 

Spolupráce s panem Tomášem Řehou bylo to nejlepší, co jsem mohl při prodeji domu mít. Jeho přístup byl velice profesionální, velmi vstřícný a lidský. Pan Řeha nám výrazným způsobem ulehčil prodej našeho domu a mohu jeho služby všem plně doporučit. Moc děkujeme.

Ján Gondír - prodávající, bungalov Velká Polom u Ostravy
Hodnocení: 10

 

Velice šikovný, příjemný a sympatický člověk, který přistupuje k práci velice profesionálně. Veškerý servis a komunikace na špičkové úrovni. Postaral se o nás dokonale i přesto, že v průběhu obchodu čerpal dovolenou. Velmi příjemná spolupráce, mohu doporučit.

Ivan Čujek - kupující, dům Petřvald u Karviné
Hodnocení: 10

 

Vysoká profesionální práce, obětavost, skvělá znalost problematiky, zkušenost v odhadech a cenách nemovitostí, příjemné a přátelské chování, skvělé vystupování, dodržování všech dohodnutých ujednání, při jednáních vstřícnost k oběma stranám.

Vladimír Polášek - prodávající, dům Stará Ves nad Ondřejnicí
Hodnocení: 10

 

Do jednání s realitkou jsem šel zpočátku trochu s nedůvěrou (nemovitost jsem kupoval prvně), ale ze strany makléře Tomáše Řehy velice korektní jednání, na čem jsme se dohodli, to bylo dodrženo a navíc perfektní servis.

Aleš Rajský - kupující, dům Stará Ves nad Ondřejnicí
Hodnocení: 10

 

Spolehlivý po všech stránkách ohledně prodeje nemovitosti, perfektní jednání a vystupování, co řekl, to platilo, můžu doporučit všem.

Miroslav Hroch (HROCH group s.r.o.) - kupující, areál Vratimov a prodávající, byt Brušperk
Hodnocení: 10

 

Se službami pana T. Řehy, jsem byla velmi spokojená, pracoval rychle, potřebné informace mi poskytl okamžitě, jeho vystupování bylo příjemné a korektní. V případě potřeby se na něj obrátím i v budoucnu a ráda jej doporučím svým známým.

Vlasta Vlčková
Hodnocení: 10

 

S prací a ochotou tohoto makléře jsme byli velice spokojeni. Vyšel ve všem vstříc a věci rozumí.

Věra Berková - prodávající, dům Paskov
Hodnocení: 10